Skontaktuj się z nami!

Gabinet Stomatologiczny Toszek

32 302 13 10

Gabinet Stomatologiczny Pyskowice

32 233 89 49

Stomatologia estetyczna

01

Stomatologia estetyczna

 

Wybielanie zębów jest jednym z naczęściej wykonywywanych zabiegów we współczesnej stomatologii estetycznej. W naszym gabinecie wykonujemy wybielanie zębów za pomocą nakładek wybielających oraz metodą natychmiastową – za pomocą lampy wybielającej MONITEX. Dzięki stosowanym obecnie metodom, wybielanie zębów jest bezpieczne i skuteczne.

Wybielanie za pomocą lampy Monitex

Użycie lampy wybielającej umożliwia uzyskanie porządanego efektu wybielenia zębów w krótkim okresie czasu, podczas jednej wizyty w gabinecie. Zabieg jest przeprowadzany przez stomatologa, a czas wybielania nie przekracza 60 min. Dzięki temu, że na dziąsła używa się substancji zabezpieczającej- koferdamu, pacjent unika przykrych i bolesnych podrażnień dziąsła, które często zdarzają się przy metodzie nakladkowej.

Wybielanie w domu przy pomocy nakładek wykonanych w gabinecie

Efekt uzyskany przy wybielaniu zębów za pomoca specjalnie przygotowanych nakładek w gabinecie stomatologicznym, porównywalny jest do efektu uzyskania białego uśmiechu dzięki lampie wybielającej. Jednak kuracja ta trwa zazwyczaj od 5 dni do 2 tygodni. Nakładki zakłada się na noc, aplikując wcześniej na nie żel wybielający.

Woman at the dentist

Fear Itself Speech essay custom service click through the following www place | Advanced Trading Tools · Learn How to Trade Binære optioner handel click here now
visit their there essay genesis