Skontaktuj się z nami!

Gabinet Stomatologiczny Toszek

32 302 13 10

Gabinet Stomatologiczny Pyskowice

32 233 89 49

The Wand

THE WAND to nowoczesne, sterowane komputerowo systemy do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych. System składa się z małego komputera i specjalnej końcówki. Samo podawanie znieczulenie odbywa się manualnie – lekarz przykłada końcówkę do dziąsła pacjenta i pod kontrolą mikroprocesora podaje lek znieczulający w takim tempie aby tkanki mogły na bieżąco wchłaniać podawany płyn. Znieczulenie trwa ok. 3 min. a komputer cały czas informuje o kolejnych etapach przenikania leku do tkanek i kontroluje proces aplikacji – tempo podawania i ciśnienie.

Dodatkowo natychmiast po zakończeniu aplikacji tkanki są już znieczulone, można przystąpić do zabiegu. Efekty znieczulenia nie przenoszą się na całą twarz, gdyż znieczulenie THE WAND umożliwia znieczulenie ściśle wybranego obszaru – np. jednego zęba i najbliższej jego okolicy, bez zbędnego znieczulanie dalej położonych tkanek miękkich Ta metoda znieczulenia nie naraża małych Pacjentów na uczucie odrętwienia twarzy i cały czas zachowują pełną mimikę twarzy oraz możliwość wymowy.

No Comments Yet.

Leave a comment

Fear Itself Speech essay custom service click through the following www place | Advanced Trading Tools · Learn How to Trade Binære optioner handel click here now
visit their there essay genesis