Skontaktuj się z nami!

Gabinet Stomatologiczny Toszek

32 302 13 10

Gabinet Stomatologiczny Pyskowice

32 233 89 49

Kodak 2100

– Kodak 2100, wewnątrzustny aparat rentgenowski z generatorem o wysokiej częstotliwości, jest łatwy w użyciu i niezawodny.
– Zapewnia najwyższej jakości precyzję diagnostyczną a także bezpieczeństwo pacjentów i personelu.
– Aparat Kodak 2100 jest lekki,  elegancki i ergonomiczny. Cztery możliwości montażu oraz trzy długości ramion sprawiają, że aparat doskonale adaptuje się w każdym pomieszczeniu.  Ponadto system wyposażony jest w sterownik, który może być zamontowany bezpośrednio przy unicie.
– Dzięki zastosowaniu technologii wysokiej częstotliwości, promieniowanie zostało zredukowane o 30 % – pacjent podczas ekspozycji otrzymuje minimalna dawkę promieniowania . Aparat gwarantuje wysoką precyzję obrazu, zapewnia dużą ostrość dla łatwiejszego diagnozowania.
– Nowoczesny kształt tubusa ułatwia prawidłowe pozycjonowanie głowicy aparatu oraz zmniejsza ryzyko „obciętych” zdjęć. Kodak 2100 jest przystosowany do każdej techniki wykonywania zdjęć. Umożliwia pracę zarówno na kliszach, jak i z czujnikami cyfrowymi  (4 rodzaje RVG KODAK do wyboru)

No Comments Yet.

Leave a comment

Fear Itself Speech essay custom service click through the following www place | Advanced Trading Tools · Learn How to Trade Binære optioner handel click here now
visit their there essay genesis