Skontaktuj się z nami!

Gabinet Stomatologiczny Toszek

32 302 13 10

Gabinet Stomatologiczny Pyskowice

32 233 89 49

O nas

Zespół Klinki MAT-DENT

Podstawy pod utworzenie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej “MAT-DENT” dała Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna, którą lek.stom. Marian Matuszewski założył w 1985 roku.

Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna w 1999 roku została przekształcona w N.Z.O.Z. “MAT-DENT”kompleksowe leczenie stomatologiczne z siedzibą w Toszku.W międzyczasie firma stała się firmą rodzinną, gdyż obaj synowie ukończyli studia stomatologiczne i obecnie wspólnie z ojcem dbają o jej rozwój.

Na dzień dzisiejszy, firma ma nowoczesne poradnie stomatologiczne w Toszku, Pyskowicach i Kędzierzynie-Koźlu. Poradnie dostosowane są do najwyższych standardów unijnych.

Gabinety wyposażone są w sprzęt “z najwyższej półki”, materiały, którymi pracujemy są najwyższej jakości. Wykonywanie skomplikowanych zbiegów endodontycznych ułatwiają nam takie sprzęty jak mikroskop zabiegowy,cyfrowe aparaty rentgenowskie do zdjęć panoramicznych i punktowych. Naszym przesłaniem jest jakość a nie ilość, efektem jest zadowolenie i satysfakcja pacjenta.
Firma nasza stale się rozwija,inwestując w najlepszy sprzęt,materiały, a także szkolenia personelu. Stawiamy na nowoczesne technologie czego dowodem jest oferta leczenia pacjentów metodą implantów. Obecnie NZOZ”MAT-DENT” ma podpisany kontrakt z NFZ, na wykonywanie świadczeń stomatologicznych w poradni w Toszku, dzięki czemu część świadczeń jest oferowana nieodpłatnie.

slider4

Współpracujemy z Tobą by uzyskać optymalne wyniki w profilaktyce i leczeniu.

Nasz zespół z każdym dniem poprawia jakość oferowanych usług we wszystkich aspektach usług medycznych a wszystko to w przyjacielskiej i opiekuńczej atmosferze. Wywieramy duży nacisk na prewencję i edukację pacjenta oraz budowanie dobrej relacji.

Dobro i zadowolenie pacjenta jest priorytetem naszej pracy. Współpracujemy z Tobą by uzyskać optymalne wyniki leczenia i profilaktyki dentystycznej. By to wszystko mogło mieć miejsce stale inwestujemy w nowy sprzęt, materiały i technologie.

Spotkaj się z nami!

 

Fear Itself Speech essay custom service click through the following www place | Advanced Trading Tools · Learn How to Trade Binære optioner handel click here now
visit their there essay genesis